У 2017 році під час особистих та виїзних прийомів до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області та керівників його територіальних структурних підрозділів за вирішенням земельних питань  звернулося 1647 громадян.

Зокрема, начальник Головного управління  провів  30 особистих прийомів, в ході яких було надано роз’яснення 59 громадянам.  Протягом року  керівництво обласної землевпорядної служби  здійснило 20 виїзних прийомів,  під час  яких надало консультації та роз’яснення норм земельного законодавства 112 громадянам.

Керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області на особистих та виїзних прийомах  надали вичерпні відповіді щодо  проблемних питань та  роз’яснення норм чинного законодавства 1476  громадянам.

Найактуальніші питання, з якими зверталися до керівництва землевпорядної служби області, стосувалися  порядку відведення земельних ділянок у власність або оренду; створення громадських пасовищ за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності; виправлення технічних помилок у Державному земельному кадастрі; порядку  оформлення спадщини на земельну частку (пай); договірних відносин між орендарем та орендодавцем тощо.

Довідково:

Особисті та виїзні прийоми громадян здійснюються керівництвом  Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі «Громадська приймальня»