Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 24 квітня 2020 року прийняло участь в роботі семінару для працівники апарату виконкому Ніжинської, Батуринської міських рад, Куликівської, Любецької, Лосинівської, Михайло-Коцюбинської селищних ради, Вертіїської сільської ради об’єднаних територіальних громад, за темою: “Нове земельне законодавство України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності”, який транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан до роботи дистанційного семінару долучилися 12 учасників ‒ зокрема землевпорядники та представники виконкомів місцевих рад об’єднаних громад.

Учасники семінару ознайомилися з презентаціїю щодо шляхів розпорядження сільськогосподарськими землями, які перейшли із земель колективної в комунальну власність. Обговорили питання щодо визначення вартості землі при її продажу; процедуру зміни цільового призначення земельних ділянок для ведення товарного сілськогосподарського виробництва; можливість приватизації земельних ділянок, що входять до складу об’єктів історико-культурного призначення.