4 жовтня 2017 року землевласники та землекористувачі Коропського району зустрілися з представниками владних структур – начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком, заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Дмитром Онищенком, начальником управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Антоніною Бороденчик, а також директором Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолієм Євроленком.

Привід – обговорення актуальних питань землекористування та надання індивідуальних консультацій аграріям з питань захисту їх прав у сфері орендних відносин.

В ході зустрічі Олег Трейтяк поінформував присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», одним з меседжів якого є захист прав простих селян і аграріїв, надання їм практичних рекомендацій у сфері земельного законодавства.

Антоніна Бороденчик повідомила про захист прав власників земельних ділянок шляхом внесення відомостей до автоматизованої системи Державного земельного кадастру про правовстановлюючі документи (Державні акти, договори оренди)  на земельні ділянки право на  які виникло до 2013 року і які були не внесені до Державного реєстру земель.

Також було зосереджено увагу на договорах оренди земель сільськогосподарського призначення, які можливо не внесені були до Державного реєстру земель і відсутні можуть бути в Національній системі кадастру.

А також було наголошено товаровиробникам, які уклали договори з власниками землі або планують укладати договори оренди, пересвідчитись у наявності земельних ділянок в автоматизованій системі Державного земельного кадастру щоб уникнути подвійної реєстрації прав на земельні ділянки.

Також були надані відповіді на питання стосовно регулювання земельних відносин та захисту прав.