20 грудня  2016 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Борзнянському районі Чернігівської області відбувся виїзний прийом першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Чіпак Надії Миколаївни за участю в.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Борзнянському районі Олексюка Володимира Миколайовича.

Під час виїзного прийому до першого заступника начальника Головного управління звернулись громадяни – приватні підприємці міста та жителі Борзнянського району.

Актуальними питаннями  для жителів району стали, зокрема, питання надання земельних ділянок учасникам АТО в межах норм безоплатної приватизації, оформлення документів на земельну ділянку, що перебуває у користуванні та сплати орендної плати за землю.

Приватних підприємців цікавили питання поновлення договорів оренди землі, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під господарськими будівлями та дворами, а також отримання згоди на поділ земельної ділянки.

По всіх порушених питаннях була надана консультативна допомога та вичерпні роз`яснення  чинного  законодавства.

 

Виїзний 20.12.16 Відділ ДГК у Борзнянському р-ні Чіпак Н.М. перший заступник ГУ ДГК у Чернігівській області (7) - копияВиїзний 20.12.16 Відділ ДГК у Борзнянському р-ні Чіпак Н.М. перший заступник ГУ ДГК у Чернігівській області (6)