07 березня 2017 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Бахмацькому районі Чернігівської області відбувся виїзний прийом  в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Н.М.Чіпак  за участю начальника Відділу Держгеокадастру у Бахмацькому районі В.М.Колодія  та головного спеціаліста юридичного управління І.А.Агапової.

Під час виїзного прийому до в.о. начальника Головного управління звертались як громадяни району, так і учасники АТО м. Бахмач.

Питання, які порушували мешканці району на виїзному прийомі, стосувалися, в основному, оформлення земельних ділянок у власність, резервування земельних ділянок для учасників АТО, а також переоформлення земельної ділянки для ведення фермерського господарства.

По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога.

07.03.17 виїзний Відділ ДГК у Бахмацькому районі Чіпак Н.М. В.о. начальника ГУ (3)07.03.17 виїзний Відділ ДГК у Бахмацькому районі Чіпак Н.М. В.о. начальника ГУ (4)07.03.17 виїзний Відділ ДГК у Бахмацькому районі Чіпак Н.М. В.о. начальника ГУ (5)07.03.17 виїзний Відділ ДГК у Бахмацькому районі Чіпак Н.М. В.о. начальника ГУ (6)07.03.17 виїзний Відділ ДГК у Бахмацькому районі Чіпак Н.М. В.о. начальника ГУ (7)07.03.17 виїзний Відділ ДГК у Бахмацькому районі Чіпак Н.М. В.о. начальника ГУ