Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 25 травня 2021 року на запрошення голови Михайло-Коцюбинської селищної ради взяло  участь у виїзному семінарі для праціників виконкому, старост та депутатів Михайло-Коцюбинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.  Тема семінару : «Управління та раціональне використання земельних ресурсів в територіальних громадах». Захід відбувся в смт. Михайло-Коцюбинське Чернігвського району Чернігівської області, він був організований Чернігівским центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до роботи семінару залучилися 15 строст округів, спеціалістів виконкому та депутатів місцевої ради.

На семінарі жвово обговорено питання завершення приватизації земельних ділянок громадянами, відновлення меж земельних ділянок,  приватизованих у  минулих роках, визначено алгоритм дій щодо відведення земельних ділянок під кладовище та полігон  твердих побутових відходів.