Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 30 вересня 2022 року взяло  участь у роботі виїзного семінару за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання земельних правовідносин к умовах воєнного стану» (очна форма) для прціників апарату ради територіальної громади, їх структурних підрозділів, старост старостинських округів, депутатів Березнянської селищної ради. Семінар   відбувся у смт Олишівка Чернігівського району Чернігівської області. Він був  організований Чернігівским центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

Тема семінару: «Регулювання земельних відносин в Україні в умовах воєнного стану. Земельне законодавство та практика його застосування».

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи семінару  залучилися 11 представників апарату виконкому ради та депутатського корпусу територіальної громади.

Слухачі ознайомилися з новелами земельного законодавства, зокрема Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження умов для відновлення та розвитку електронних комунікаційних мереж».

Слухачі мали змогу обговорити питання,  пов’язані з проведенням  контролю за використанням та охороною земель,  дотриманням  зобов’язань щодо обов’язкової плати за користувачння земельними ділянками та ін.