Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 27 вересня 2022 року  взяло  участь у роботі  виїзного семінару за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання земельних правовідносин в  умовах  воєнного стану» (очна форма), який відбувся в смт Березна Чернігівського району Чернігівської області. Семінар  організований Чернігівским центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування і проводився для прцівників апарату ради територіальної громади, їх структурних підрозділів, старости старостинських округів, депутати Березнянської селищної ради.

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи семінару на тему «Про регулювання земельних відносин в Україні в умовах воєнного стану», «Земельне законодавство та практика його застосування»  залучилися 17 представників апарату виконкому ради та депутатського корпусу територіальної громади.

Слухачі ознайомилися з новелами земельного законодавства, зокрема Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження умов для відновлення та розвитку електронних комунікаційних мереж».

У живому, активному спілкування слухачі обговорили  проблеми щодо забезпечення комунікацій з ведення Державного земельного кадастру на території окремих громад, на яких не відбуваються бойові зіткнення. А також визначили можливі шляхи відновлення продуктивності кормових угідь з поодинокою рослинністю.