Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 16 cерепня 2023 року взяло  участь у роботі виїзного семінару за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Регулювання земельних ділянок в умовах воєнного стану» (очна форма) для працівників апарату ради територіальної громади, її структурних підрозділів, старост старостинських округів, депутатів ради, який відбувся в смт Срібне Прилуцького району Чернігівської області, організований Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Тема семінару:  «Про регулювання земельних відносин в Умовах воєнного стану: новели законодавства. Земельне законодавство та його застосування».

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи семінару  долучилися 26 представників апарату виконкому ради, старост старостинськиї округів, депутатського корпусу територіальної громади.

Слухачі обговорили питання,  пов’язані з реалізації права власності на землю власниками будівель і споруд, виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок в замін земельної частки (паю); ознайомилися з новою методикою нормативної грошової оцінки земель та її реєстрації; оформлення права власності, як лісогосподарські землі, на землях, де відбулося природнє поновлення лісу.

Аудиторії було презентовано друкований примірник методичних рекомендацій «Здійснення державного контрою за використанням та охороною земель органами місцевого самоврядування»,  складений Асоціацією міст України.