Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 02 cерепня 2023 року взяло участь у роботі виїзного семінару за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» для працівників апарату ради територіальної громади, її структурних підрозділів, старост старостинських округів, депутатів ради, який відбувся у с. Крути Ніжинського району Чернігівської області, організований Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи семінару на тему: «Земельне законодавство України та практика його застосування у воєнний час. Передача земель комунальної власності у власність, надання їх в постійне користування. Оренда земельних ділянок сільськогосподарського призначення та охорона земель», долучилися 15 представників апарату виконкому ради, старост старостинськиї округів та депутатського корпусу територіальної громади.

Слухачі ознайомилися з новелами земельного законодавства, мали змогу обговорити питання,  пов’язані з новою методикою нормативної грошової оцінки земель та її реєстрації, реалізації права власності на землю власниками будівель і споруд.