Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 12 жовтня 2023 року взяло  участь у роботі виїзного семінару за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації  «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» (очна форма) для праціників апарату ради територіальної громади, їх структурних підрозділів, старост старостинських округів, депутатів Ічнянської міської ради. Семінар  організований Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи семінару на тему «Земельне законодавство України та практика його застосування у воєнний час» та  «Передача земель комунальної власності у власність, надання їх у постійне користування та оренду. Оренда земельних діляно сільськогосподарського призначення та охорона земель» залучилися 26 представників апарату виконкому ради, старост округів та депутатського корпусу територіальної громади.

Слухачі ознайомилися з новелами земельного законодавства, зокрема Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів».

Учасники семінару мали змогу обговорити питання,  пов’язані зі оформленням права власності спадкоємцями на земельні частки (паї), механізм продовження дії договорів оренди водних об’єктів.