Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 14 вересня 2021 року  взяло участь в освітньому заході в рамках реалізації програми «Забезпечення прав людини та посилення громадської участі в рамках земельної реформи в Україні»,  який реалізується за підтримки Мережі домів прав людини та Європейського Союзу, що відбувся у м. Чернігові, організований обласним центром первинної правової допомоги та громадською організацією «Чернігівский громадський комітет захисту прав людини».

Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан,  до освітнього заходу залучилися 28 спеціалістів місцевих рад області та місцевих центрів надання первинної правової допомоги об’єднаних громад.

Захід відбувся у форматі «питання-відповідь». В процесі спілкування активно обговорювалися механізми успадковування земельних паїв за сертифікатами; відновлення меж земельних ділянок, право власності на які підтверджено державними актами без кадастрових номерів; механізми зміни цільового призначення земельних ділянок; перспективи розвитку ринку земель сільськогосподарського призначення.