Упродовж січня-серпня  поточного року до бюджетів  Чернігівщини  надійшло понад 4,16  млн грн за  35,24 тис. платних адміністративних послуг, наданих фахівцями Головного управління Держгеокадастру в області. Ще 141,7 тис. послуг фахівці надали на безоплатній основі.

Найчастіше громадяни зверталися за  видачею витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (більше  33 тис. на суму нарахованих зобов’язань понад 3,7 млн грн), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного  кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення (1842 послуги  на суму нарахованих зобов’язань 357,5 тис.грн), проведення обов’язкової і добровільної  державної експертизи землевпорядної документації  (312 послуг на суму нарахованих зобов’язань 49,5 тис. грн).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.