З початку 2022 року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду державного бюджету 2,229  млн. грн. за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 1,44 млн. грн отримали за надання 8540  витягів з Державного земельного кадастру за усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей, про речові права на земельну ділянку, що виникли після 01.01.2013 р. Ще  552,3 тис. грн. надійшли  за надання витягів з Державного земельного кадастру про відомості про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. За надання відомостей  з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи державного земельного кадастру (плану) бюджет поповнено на 1 711 гривень.

Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській  області надало населенню 124 180 адмінпослуг, з яких 104476  надано на безоплатній основі. Надано 23 786  витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Крім того, було видано 72 346 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, які також надаються безкоштовно.

У Чернігівській  області надання адмінпослуг у сфері земельних відносин відбувається через 28  ЦНАПів.