Працівники Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області продовжують роботу з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму.

На теперішній час загалом  фахівці оцифрували більше  158 тис. таких документацій на території  Чернігівської  області, ця робота здійснюється постійно. Впродовж поточного року землевпорядники  Чернігівщини опрацювали 24  тис. документацій.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить оперативний та швидкий пошук; зниження корупційних ризиків; введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

Довідково:

Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель формується на основі збору, обробки, обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою.

Положення про Державний фонд документації із землеустрою затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553. Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного фонду документації із землеустрою з дотриманням вимог законів України «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.