Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 01 липня 2022 року взяло  участь у роботі дистанційного семінару за темою: «Останні зміни у законодавчих актах, якими керуються у своїй діяльності територіальні громади та органи місцевого самоврядування», який відбувся в м. Чернігові, організований Державною організацією «Регіональних фонд підтримки підприємництва по Чернігівській робласті» в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки.

Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан,  до роботи дистанційного семінару залучилися 66 представників апаратів виконкомів рад територіальних громад та їх структурних підрозділів, старости старостинських округів із 51 об’єднаної територіальної громади області.

Перед слухачами було розкрито тему: «Особливості регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану». Обговорено механізми застовування нового законодавства і шляхи комініцкації із направління матеріалів до Державного фонду документації із землеустрою і оцінки земель.