Шановні громадяни!

Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області повідомляє, що у зв’язку із запровадженням карантину на всій території України та відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»наказу Держгеокадастру від 16 березня 2020 р. № 85 «Про додаткові заходи запобігання поширенню короновірусу (COVID-19)», наказом  Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області від 17 березня 2020 року № 43  на  термін  до 3 квітня 2020 року або до покращення в країні епідемічної ситуації  призупинено:

1) особистий і виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області;

2) прийом громадян у Громадській приймальні Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області;

3) прийом  громадян структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області;

4) відрядження працівників Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, проведення засідань, колегій, робочих груп тощо.

Проте Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області продовжує працювати в автономному режимі й гарантує громадянам можливість подавати звернення у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку на адресу ГУ  Держгеокадастру у Чернігівській області (адреса: проспект Миру, 14, м. Чернігів, 14000) та електронною поштою (е-mail: сhernihiv@land.cov.ua), а також звертатися за телефонами:

  • приймальня – (0462) 67-85-65;
  • загальний відділ  (0462) 67-84-87.

У разі необхідності отримання консультацій прохання звертатися у телефонному режимі до відповідних  структуриних підрозділів Головного управління, реквізити яких розміщені на нашому сайті:

Ці незручності є тимчасовими.

Дякуємо за розуміння.

Просимо всіх зберігати спокій і не панікувати. Будьте здорові!

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області № 43 від 17.03.2020 року