Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 28 квітня 2020 року  взяло  участь у роботі семінару для працівники апарату виконкомів Бахмацької, Ічянської, Остерської міських рад, Варвинської, Деснянської, Добрянської, Козелецької, Малодівицької, Олишівської, Понорницької, Ріпкинської, Срібнянської, Талалаївської селищних рад, Іванівської, Кіптівської сільської ради об’єднаних територіальних громад, за темою: “Нове земельне законодавство України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності”, який транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до роботи дистанційного семінару залучилося 15 учасників ‒ зокрема землевпорядники та представники виконкомів місцевих рад об’єднаних громад.

Учасники семінару ознайомилися з презентаціїю щодо шляхів розпорядження сільськогосподарськими землями, які перейшли із земель колективної в комунальну власність. Обговорили питання щодо можливості приватизації земель за рахунок господарського двору; передачу в оренду для товарного сілськогосподасрького виробництва багаторічних насаджень; терміни передачі земель сільськогосподарського призначення державної власнсті в комунальну власність новоствореним громадам.