Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 29 квітня 2021 року взяло участь у роботі семінару для представників виконавчих органів місцевих рад об’єднаних територіальних громад, за темою: «Новели земельного законодавства України та використання майна комунальної власності», який транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до роботи дистанційного семінару залучилися землевпорядники та працівники апаратів виконкомів вмісцевих рад 53 об’єднаних громад.

Учасники семінару ознайомилися із запровадженням поетапного скасування діючої заборони на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення приватної власності із низкою обмежень, яке відбудеться з 01 липня цього року. В черговий раз висвітлений порядок  розпорядження сільськогосподарськими землями, які перейшли із земель колективної в комунальну власність. Обговорено питання щодо можливості приватизації земель спільної сумісної власності, процедуру розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів у відповідності до нових генеральних планів.