Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 14 лютого 2022 року взяло участь у роботі  семінару за загальною професійною (сертифікованою) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування (спеціалістів апаратів виконкомів рад територіальних громад, їх структурних підрозділів, виконавчих апаратів районних рад) за темою «Застовуванняи земельного законодавства в діяльності оргвеів місцевого самоврядування». Семінар відбувся у м. Чернігові, він був організований  Чернігівским центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан,  до роботи семінару залучилися 43 представники місцевих громад області.

Осносвну увагу слухачів було акцентовано на порядок реалізації права власності на землю фізичних осіб, гарантованого  статтею 14 Конституції України.