Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 07-08 квітня 2020 року прийняло участь в роботі семінару для працівники апарату виконкому Менської міської ради об’єднаної територіальної громади, який транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, семінар проходив дистанційно, за допомогою інтернет-зв’язку. До роботив семінару залучилося 16 учасників ‒ від заступника міського голови до представників старостинських округів. Діалог відбувався як в голосовому режимі так і шляхом надсилання текстових повідомлень.

Слухачі ознайомилися з презентаціїю щодо шляхів розпорядження сільськогосподарськими землями, які перейшли із земель колективної в комунальну власність. Обговорили птання дотримання норм законодавства при здійсненні господарської діяльності в прибережних захисних смугах; процедуру оформлення громадських пасловищ; приватизацію земель за мовчазною згодою; удосконалення механізмів щодо притягнення порушників до відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок.