За 10  місяців 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області видали фізичним та юридичним особам  416 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на території  Бахмацького,  Бобровицького, Козелецького та  Носівського районів  Чернігівської області.

Із загальної кількості документів  213, 5 тис. витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через Центри надання адміністративних послуг надано  202, 3 тис. витягів.

 

Довідково:

 

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.