З початку 2019 року  фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області підготували та видали фізичним і юридичним особам 393,2 тис. витягів  з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

З них 194,9 тис. витягів видано громадянам, які звернулися через Центри надання адміністративних послуг і  198,3 тис.  – за зверенннями  через мережу Інтернет.

Найбільше таких документів видано в Бобровицькому (38,9 тис), Козелецькому (36,7 тис) та Бахмацькому (30,7 тис) районах Чернігівської  області.

 

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.