До бюджетів усіх рівнів Чернігівської  області з початку року надійшло ­­1, 857 млн грн у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва (з врахуванням заборгованості минулих періодів).

Cтаном на початок   жовтня 2018 року у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва  нараховано  1, 676 млн. гривень.

Всього на сьогодні в області обсяг коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва на спеціальні рахунки відповідних місцевих рад, становить  7,194 млн. гривень.

 

Довідково:

Відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва відбувається у випадку вилучення сільськогосподарських і лісових угідь для цілей, не пов’язаних із веденням сільського та лісового  господарства. Територіальні органи землевпорядної служби затверджують розрахунок розміру втрат, які підлягають відшкодуванню.

Правила обчислення розмірів втрат визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 №1279  «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню».