Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 12 січня 2024 року взяло участь у роботі «круглого столу»  «Сприяння сталому тваринництву та збереження екосистем на півночі України» представників Департаментів Чернігівської обласної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, який відбувся в м. Чернігові,. «Кругли стіл» був організований Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної військової адміністрації спільно з кураторами Проекту ПРООН-GEF.

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, в роботі «круглого столу» із застовування ситсеми Zoom, окрім предстаників Головного управління,  взяли  участь крівництво і фахівці Департаменту агропромислового розвитку, Департаменту екології та природних ресурсів, Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації та безпосередньо координатори проекту по Чернігівській області.

Даний проект охоплює сім північних областей України, зокрема і Чернігівську. На реалізацю цього проекту виділено понад 7 млн. доларів США грантових коштів.

Метою проекту є відродження екологічних мереж торфовищ, розвиток тваринництва на заплавних територіях, відтворення продуктивності пасовищ і сіножатей в окремо визначених громадах області.