Майже  69,4 тис. витягів про нормативну грошову оцінку надали від початку року на Чернігівщині

Від початку 2020 року на Чернігівщині надійшло 71,3 тис. заяв щодо надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З них 14,9 тис. за посередництвом ЦНАПів, а онлайн – 56,4 тис.

Відповідно, громадяни отримали 69,4 тис. витягів. У ЦНАПах – 14,1 тис. (з урахуванням заяв, що лишилися з 2019 року) та 55,3 тис. – онлайн.

Найбільше  витягів  надано  у  Бобровицькому (6,8 тис.), Городнянському (6,3 тис.) та Чернігівському (5,9 тис.) районах Чернігівської області.

Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру можна ознайомитися з переліком електронних сервісів. Там же можна замовити довідки, витяги та інші документи, що стосуються земельної сфери.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.