У жовтні 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській  області організовано та проведено 5  земельних торгів у формі аукціону. Ділянки, виставлені на торги, розташовані у Корюківському, Новгород- Сіверському, Сновському, Талалаївському  районах Чернігівської області.

За результатами аукціонів продано права оренди на 16 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа наділів складає  374, 4568  гектара. Ділянки передано в оренду на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Річна орендна плата за всі земельні ділянки збільшилась з 309,4  тис. грн до 507,4 тис. гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Чернігівської області.

Найбільше зросла вартість земельної ділянки, розташованої на території Команської сільської ради Новгород- Сіверського району Чернігівської області площею 13, 0000 гектарів. У ході торгів ціна річної оренди наділу зросла з з 9,5% до  70,73%  від нормативної грошової оцінки землі. Інвестор щорічно сплачуватиме до бюджету місцевої ради  157,8 тис. грн упродовж семи років (стартова ціна лота становила  21,2  тис. гривень). Аукціон по цій ділянці проводився на електронному майданчику через систему електронних земельних торгів в рамках пілотного проекту  відповідно до постанови КМУ від 21.06.2017  № 688 (зі змінами)  «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів із забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».