Протягом травня   Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській  області організувало  3 земельні аукціони, під час яких передано в користування 15 земельних ділянок загальною площею  312,9 га.  Стартова  ціна  зазначених ділянок разом становила  318,1 тис. грн, в ході аукціонів вона зросла  до  1,299 млн. грн – 41,4  % від нормативної грошової оцінки землі. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад Чернігівщини, в адмінмежах яких розташовані ділянки.

Найдорожчою стала земельна ділянка площею  29,9274 га в адмінмежах  Обмачівської сільської ради  Бахмацького  району Чернігівської області, орендна плата за яку у ході торгів зросла до  98,6% від нормативної грошової оцінки та становила   300,1 тис. грн (початкова ціна – 30,4 тис. грн, або  10 % від нормативної грошової оцінки).

Загалом від початку 2020 року на Чернігівщині продано права оренди на  40  земельних ділянок загальною площею  956 га, за що до місцевих рад щороку надходитиме понад  3,1 млн. гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».