Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 10 травня 2023 року взяло  участь в роботі семінару за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевої державної влади та органів місцевого самоврядування» для начальників  юридичних відділів апаратів виконкомів рад територіальних громад, апаратів районних державних адміністрацій або спеціалістів, на яких покладено обов’яки юридичного супроводу діяльності органу державної влади чи місцевого самоврядування, який відбувся в м. Чернігові та  організований  Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи дистанційного семінару на тему: «Про регулювання земельних відносин в Україні в умовах воєнного стану: новели законодавства» долучилися  66  представників апаратів державних адміністрацій та виконкомів рад територіальних громад.

Слухачам презентовано електронну методичну збірку «Дотримання норм законодавства органами місцевого самоврядування при передачі земель комунальної власності у власність, надання в постійне користування та оренду».

Ознайомилено з питаннями «Особливостями поділу земельної ділянки під будинком», «Порядком оформлення спадкових прав на землю, в тому числі – на земельні паї».

Обговорено умови реєстрації договорів оренди землі та виконання рішень судів щодо приватизації земель в умовах воєнного стану.