Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 01 липня 2022 року взяло  участь в роботі семінару за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для начальників відділів апаратів виконкомів рад територіальних громад, апаратів райдержадміністрацій або спеціалістів, на яких покладено обов’язки юридичного супроводу діяльності органу державної влади чи місцевого самоврядування за темою: «Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевої державної влади та органів місцевого самоврядування», який відбувся в м. Чернігові. Семінар був  організований  Чернігівским центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної власди, рганів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан до роботи дистанційного семінару залучився 31 представник місцевих громад та райдержадміністрацій області.

Перед слухачами було розкрито тему: «Про регулювання земельних відносин в Україні в умовах воєнного стану». Обговорено новели законодавстра.