Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 16 квітня 2020 року взяло  участь у роботі семінару для працівники апарату виконкому Бобровицької міської ради, Сосницької селищної ради, Новобасанської сільської ради об’єднаних територіальних громад, який транслювався з м. Чернігова. Тема смінару: “Нове земельне законодавство України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності”.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до роботи дистанційного семінару залучилося 16 учасників ‒ зокрема землевпорядники та представники виконкомів місцевих рад об’єднаних громад.

Учасники семінару ознайомилися з презентаціїю щодо шляхів розпорядження сільськогосподарськими землями, які перейшли із земель колективної у  комунальну власність. Обговорили питання соціального захисту власників земельних паїв при відкритті ринку земель сільськогосподарського призначення; шляхи виправлення в Державному земельному кадастрі помилок в разі накладання меж земельних ділянок одна на одну; приватизацію землі членами фермерського господарства.