Землевпорядники Чернігівській області отримали нові знання щодо запобігання та протидії проявам корупції. Землевпорядники Чернігівській області отримали нові знання щодо запобігання та протидії проявам корупції

  08 листопада цього року в м. Чернігів 60 фахівців землевпорядної служби області взяли участь в роботі семінару на тему: «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Землевпорядники ознайомилися з нормами сучасного антикорупційного законодавства України; Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції». Розглянули соціальні передумови, поняття, сутності корупції, вивчили світовий досвід у сфери боротьби з корупцією; психологічні аспекти запобігання корупційним правопорушенням в органах державної влади та місцевого самоврядування; систему корупційних правопорушень в Україні; особливості відповідальності за вчинення корупційних дій.

Семінаром розкрито поняття щодо визначення близьких осіб, обмеження з одержання дарунків (пожертв), розглянуто спірні питання з приводу проведення спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Отримали консультації як правильно заповнювати декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Набуті знання стануть на користь у посиленні роботи із запобігання та протидії корупції на місцях.