Протягом 2017 року  до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та його територіальних структурних підрозділів надійшло 52653 скарги, звернення та пропозицій громадян, з них:

– за роз’ясненням земельного законодавства звернулось – 14462 громадянина;

– про надання (повернення) та вилучення земельних ділянок – 27389 громадян;

– з питань роздержавлення та паювання земель, а також виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) – 10550 громадян;

– про вирішення земельних спорів – 191 громадянин;

– скарги на дії службових осіб місцевого самоврядування та органів виконавчої влади (органів Держгеокадастру) – 61 громадянин.

На особистий прийом до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та його територіальних структурних підрозділів звернулось 2177 громадян.

Безпосередньо до Головного управління надійшло 28519 скарг, звернень та пропозицій громадян, з них:

– за роз’ясненням земельного законодавства звернулось – 1577 громадян;

– про надання (повернення) та вилучення земельних ділянок – 26895 громадян;

– скарги на дії службових осіб місцевого самоврядування та органів виконавчої влади (органів Держгеокадастру) – 47 громадян.

На особистий прийом до Головного управління звернулось – 324 громадянина.

На гарячу лінію Держгеокадастру та “Урядовий контактний центр” звернулось – 174 громадянина. Всі звернення розглянуті Головним управлінням вчасно та громадянам надана обґрунтована відповідь.

Керівництвом Головного управління проведено 20 виїзних прийомів, під час яких прийнято – 59 громадян, проведено 62 особистих прийоми, під час яких прийнято – 112 громадян.

Юридичним управлінням – 160 громадянам надані усні роз’яснення під час особистого прийому.

Фахівці Головного управління залучалися до участі у розгляді 578 справ, з них:

– у процесуальному статусі позивача – 72 (справи за позовом органів прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління);

– у процесуальному статусі відповідача – 99;

– у процесуальному статусі третьої особи – 407.

із загальної кількості справ:

– цивільні – 476;

– адміністративні – 40;

– господарські – 62.

Тобто, протягом минулого року фахівці Головного управління залучалися до участі у розгляді 578 справ, з них Головним управлінням (у справах де були відповідачами чи позивачами) виграно – 59; не вдалося відстояти – 26; залишено без розгляду – 29; закрито провадження – 39.

По всіх справах спеціалістами юридичного управління було забезпечено участь та надані відповідні письмові пояснення, заперечення та інші процесуальні документи.