5 жовтня 2015 року Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування запровадила нову електронну послугу: надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, заяви на які подані за допомогою Публічної кадастрової карти.

Це одна з найбільш запитуваних адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба. Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні для визначення розміру земельного податку, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, а також при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них.

Заява на отримання витягу формується фізичними, юридичними особами, або їх представниками за дорученням при обранні на Публічній кадастровій карті конкретної земельної ділянки. При цьому заявник повинен авторизуватися, заповнити всі вказані в заяві поля та надати згоду на обробку своїх персональних даних. Заява формується та передається в електронний документообіг Держгеокадастру. На електорнну адресу, вказану у заяві, приходить повідомлення про стан її виконання та вказується адреса центру адміністративних послуг, в якому можна отримати витяг.

Отримати готовий витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг. При цьому необхідно пред’явити тільки документ, що посвідчує особу.