Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 03 червня 2021 року прийняло участь в «круглому столі» для працівників районних центрів надання первинної правової допомоги Чернігівської області, за темою: «Забезпечення прав людини та посилення участі в рамках земельної реформи в Україні», який відбувся в місті Чернігові Чернігівської області організованого обласним центром первинної правової допомоги та громадською організацією «Чернігівский громадський комітет захисту прав людини».

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан до роботи «круглого столу» залучилися 23 спеціалісти місцевих центрів надання первинної правової допомоги об’єднаних громад.

Учасники «круглого столу» ознайомилися з новелами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX. Обговорено, які повноваження надав цей закон органам місцевого самоврядування та шляхи реалізації права власності на землю громадянами.