Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 05 липня 2021 року за дорученням Держгеокадастру взяло  участь у роботі Чернігівського антикорупційного форуму.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до участі в роботі антикорцупційного форуму залучилися: голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко, голова обласної ради Олена Дмитренко, заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Іван Пресняков, представники силових структур, податкової та митної служб області, Держгеокадастру, екологічної інспекції, управляння лісового та мисливського господарства, голови об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій, громадських організацій та представники ЗМІ чисельністю близько 75 осіб.

Учасниками форуму обговорено теми: «Роль керівника у запобіганні корупції» та «Про стан роботи, проблеми та посилення контролю щодо запобігання корупції у сфері екології, лісових ресурсів, податків та  митної  справи».

Зокрема представник Головного управління Держгеокадастру області зосередив увагу голів ОТГ на трьох основних напрямках щодо запобігання корупційним проявам, з якими безпосередньо зіштовхнулася землевпорядна служба області. А також висвітлив напрямки роботи місцевих рад по унеможливленню корупційних складових щодо подвійної приватизації земель громадянами, акцентуваву вагу на проведенні обов’зкової реєстрації земель сільськогосподарського призначення, переданих у комунальну власність, та необхідність запровадження земельних торгів з продажу права оренди за рахунок проінвентаризованих земельних ділянок.

Представники громад, громадських організацій та журналісти мали змогу отримати кваліфіковані відповіді від представників форуму на актуальні питання, що турбують суспільство, висловити свої пропозиції.