Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 15 липня 2021 року взяло  участь у виїзному семінарі для представників виконкавчих органів місцевих рад об’єднаних територіальних громад Ічняського району Чернігівської області, який відбувся в м. Ічня Ніжинського району Чернігівської області  і був організований  Державною організацією «Регіональних фонд підтримки підприємництва по Чернігівській робласті» в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки.

Тема заходу: «Практичні та законодавчі аспекти ведення власної справи. Державна допомога роботодавцям».

Як повідомив начальник управління землеустрою, викоритсання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи залучилося 23 представника місцевих рад та сіб’єктів господарювання.

Перед учасниками семінару виступили спікери від Регіонального  фонду підтримки підприємництва по Чернігівській робласті, Департаменту АПК облдержадміністрації, Головного управління ДПС області, обласного управління Держпраці, Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, Держспоживслужби Чернігівської області.

Представником Головного  управління Держгеокадастру області перед присутніми розкрито тему: «Новели нового земельного законодавства». А також надаі  відповіді на актуальні питання щодо розпорядження землями комунальної власності та організації співпраці з територіальними структурними підрозділами Держгеокадастру в частині отримання інформації із місцевих архівів землевпорядної документації.