Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 16 лютого 2022 року  взяло  участь у виїзному семінарі для підприємців Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки.

Як повідомив начальник управління землеустрою, викоритсання та охорони земель Ігор Пузан,  до роботи   були залучені  20 підприємців та представників місцевої ради.

Перед учасниками семінару виступили спікери від Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській робласті, Департаменту АПР облдержадміністрації, Головного управління ДПС області, обласного управління Держпраці, обласного фонду підтримки фермерських господарств,  Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Представником Головного  управління Держгеокадастру області перед присутніми розкрито тему: «Зміни у земельному законодавстві України. Земельна реформа».

У процесі обговорення були надані відповіді на поставлені питання щодо оформлення права користування на земельні ділянки, реалізації права власності на землю, обрахування нормативної грошової оцінки земель за новоприйнятою методикою.