З  початку  поточного року державні кадастрові реєстратори Чернігівської  області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,32 млн  грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 1,29 млн грн  отримані за  надання 9626  витягів  з відомостями з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Також громадяни  зверталися з питань надання викопіювань з картографічної основи ДЗК, кадастрової карти (плану); виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК, допущеної не з вини органу,  що здійснює його ведення.

Загалом з початку 2023 року  Головне управління Держгеокадастру у  Чернігівській  області надало населенню 10 748  платних  адмінпослуг та 74 685  адмінпослуг на безоплатній основі.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.