Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області упродовж першого півріччя поточного року опрацювали 96 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Найчастіше такою інформацією цікавилися громадяни, від них надійшло 93 запити, або 97% від загальної кількості. Від юридичних осіб надійшло 3 запити.

Запити стосувалися наступних питань: про надання інформації щодо площі земельних ділянок; про надання інформації щодо стану передачі земельних ділянок у комунальну власність; щодо вільних земельних ділянок на території Чернігівської області, які можуть бути передані у власність; про надання інформації щодо кількості виданих наказів про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою і про затвердження документації із землеустрою для ведення ФГ та ОСГ; про надання копії наказу про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою; та ін.
За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, запитувачам надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.