У 2015 році спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області протягом 74 годин проведено інформування населення області щодо норм земельного законодавства.

Зустрічі відбувалися у формі короткотермінових семінарів та «круглих столів» з головами, землевпорядниками, секретарями і бухгалтерами місцевих рад, заступниками голів районних рад, ріелторами, державними реєстраторами за темами: Основи земельного законодавства; Реалізація пава власності на землю учасниками АТО; Зміни до земельного законодавства щодо регулювання земельних відносин; Реалізація права власності громадян на землю; Грошова оцінка земель населених пунктів; Ринкові складові механізму приватизації земельних ділянок шляхом укладання цивільно-правових угод; Ведення Державного земельного кадастру; Врегулювання конфлікту інтересів та заходи з запобігання та протидії корупції, тощо.
По результатах роботи за відмінне викладання матеріалу були нагороджені подякою Чернігівського міського відділення фахівців з нерухомості.
Прийнято участь в роботі четвертої міжнародної конференції (за участю науковців з Польщі, США, Росії, Літви, Білорусії) «Розумовські зустрічі».
Крім того, працівники територіальних підрозділив Держгеокадастру в області активно навчаються і самі. Так, протягом року пройшли курс навчання «Розвиток тренерської майстерності та специфіка роботи з дорослою аудиторією». Також підвищили кваліфікацію і отримали свідоцтва з питань вивчення антикорупційного законодавства 60 працівників землевпорядної служби області, що становить 67% від державних службовців виконавчих органів влади області, які навчалися за цим напрямом.