Станом на 1 травня 2019 року фахівці відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області провели державну експертизу 194 документацій із землеустрою та оцінки земель. З них позитивно оцінили  158 об’єктів державної експертизи (81,4 % від загальної кількості), на доопрацювання повернули  36 документацій (18,6% відповідно).

Із загальної кількості на обов’язкову державну експертизу надійшло 192 документацій,  на добровільну – 2.

За видами робіт переважну більшість підготовлених експертних висновків складають висновки по проектах землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 180. Ще 13  висновки експерти підготували по технічній документації з нормативної грошової оцінки та 1 проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

 

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Об’єктами державної експертизи є документація із землеустрою та документація з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріали і документація державного земельного кадастру.