З початку  2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств,  сформували 343 601 витяг із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Бобровицькому (39 593), Бахмацькому (29 757), Козелецькому (29 126)  та Носівському (20 198) районах Чернігівської області.

Із загальної кількості  117, 324 тис. витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в онлайн-режимі, і 166,277  тис. – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.