Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 22 квітня 2020 року взяло  участь у роботі семінару для працівники апарату виконкому Борзнянської, Корюківської, Городнянської, Носівської міських рад, Парафіївської селищної ради, Височанської, Макіївської, Мринської, Новобілоуської, Хмільницької сільських рад об’єднаних територіальних громад, за темою: “Нове земельне законодавство України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності”, який транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до роботи дистанційного семінару залучилося 20 учасників ‒ зокрема землевпорядники та представники виконкомів місцевих рад об’єднаних громад.

Учасники семінару ознайомилися з презентаціїю щодо шляхів розпорядження сільськогосподарськими землями, які перейшли із земель колективної в комунальну власність. Обговорили питання приватизації землі за рахунок господарських дворів; можливості приватизації земельної ділянки в разі знаходження на ній об’кта нерухомого майна; приватизацію землі за мовчазною згодою; за рахунок яких коштів має проводитися інвентаризація земель комунальної власності.