Наказом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області від 29 травня 2020 №74 внесено зміни до обмежувальних заходів, що введені у Головному управлінні до покращення епідемічної ситуації в Україні.

Відтак відновлюється прийом громадян у громадській приймальні Головного управління, за умови використання відвідувачами засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, виготовлених самостійно, та дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами адмінбудівлі.

Водночас тимчасово призупиняються особисті, виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Чернігвській області та структурних підрозділів у районах області.

Нагадуємо, що Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області гарантує громадянам можливість подавати звернення у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку на адресу ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області (адреса: проспект Миру, 14, м. Чернігів, 14000) та електронною поштою (е-mail: сhernihiv@land.cov.ua), а також звертатися за телефоном (0462) 67-85-65.

Будь ласка, не ігноруйте заходи ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції, зберігайте спокій та будьте здорові!