Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 21 липня 2021 року взяло  участь у виїзному семінарі для безробітних та представників виконкому Сновської міської об’єднаної територіальної громади за темою: «День юридичної допомоги», який відбувся у м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області. Семінар  організований  Державною організацією «Регіональних фонд підтримки підприємництва по Чернігівській робласті» в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки.

Як повідомив начальник управління землеустрою, викоритсання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи  долучилися  17 представника місцевих рад та мешканців міста.

Перед учасниками семінару виступили спікери від Регіонального  фонду підтримки підприємництва по Чернігівській робласті, Департаменту АПК облдержадміністрації, Сновської ДПІ Головного управління ДПС області.

Представником Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перед присутніми розкрито тему: «Новели нового земельного законодавства», обговорено наболілі питання щодо механізмів реалізації права власності громадян на землю.