Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 26 вересня 2023 року взяло  участь у роботі семінару за спеціальною професійною (сертифікованою) програмою підвищення кваліфікації «Староста як місцевий лідер: правовий статус, повноваження, відповідальність» (один раз на три роки) для сторост старостинських округів територіальних громад форма навчання – дистанційна (платформа ЗХС). Семінар  відбувся у м. Чернігові і був  організований Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи дистанційного семінару на тему: «Застосування земельного законодавства в діяльності органу місцевого самоврядування» із 95 зареєстрованих осіб, за технічних обставин, на початок роботи семінару змогли залучитися лише 46 представників сторостинських округів територіальних громад області.

Слухачі ознайомилися з новелами земельного законодавства, зокрема нової методики нормативної грошової оцінки земель прийнятої постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 № 1147 «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок»; порядку оформлення спадкового права на землю, в тому числі на земельні паї; особливості поділу земельних ділянок під будинком. Ознайомлено з Пам’яткою для органів місцевого самоврядування стосовно процедури передачі у власність надання в постійне користування та оренду земельних ділянок.