Від початку запровадження електронного сервісу e.land.gov.ua, до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області надійшло  45 056 заяв, сформованих інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн. Фахівці Держгеокадастру Чернігівщини  опрацювали  45 056 заяв, за якими зареєстрували в Державному земельному кадастрі 37 855 земельних ділянок, з них цього року –  15 586.

Найбільше ділянок зареєстровано у  Городнянському (5 120), Козелецькому (5 010) та   Чернігівському  (4 045) районах   Чернігівської області.

 

Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Держгеокадастру у розділі «Публічна кадастрова карта». Сервіс дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу й замовити одержання витягу в будь-якому зручному для заявника центрі надання адміністративних послуг. Онлайн-послуга «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» діє задля зручності громадян, адже надання витягу з ДЗК – одна з найпоширеніших послуг землевпорядної служби.

 

Довідково

На сайті Держгеокадастру за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні й одержати сервісні електронні послуги в земельній сфері, зокрема: отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, відомості про права власності на земельні ділянки, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, оформити запит на отримання документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою.