З початку року до місцевих бюджетів Чернігівської  області   надійшло 890,9 тис.грн. у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Протягом 2017 року в Чернігівській області вилучено із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва 12,0 га земель.

Наразі використано 57,2 тис. гривень, що становить 1,3 % від загальної суми коштів, що надійшли в порядку відшкодування втрат.

Загалом на сьогодні в області на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад знаходиться 4290,0 тис. грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.  Із них на депозитних рахунках в установах банку знаходиться 1304,7 тис. грн. (30%).

 

Станом на 01.10.2017 на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад Чернігівської області знаходиться 4,290  млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, з них на депозитних рахунках в установах банку знаходиться 1,3047  млн. грн. (30% від загальної суми).

Згідно з чинним законодавством органи влади можуть використати кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, на освоєння земель, охорону земельного фонду, поліпшення угідь. Фінансовий ресурс може бути спрямований на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель. Використання грошей на будь-які інші потреби забороняється.