Станом на сьогодні фахівці Головного управління Держгеокадастру у  Чернігівській   області надали ­­­­­­­­­­­­­­­­­­  222 554 адміністративні послуги громадянам та юридичним особам.

Переважну більшість адмінпослуг (178  257) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (59 055), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (24 002), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (30 890) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (32 112 запитів).

На платній основі землевпорядники Чернігвщини  надали  44 297  адмінпослуг.  За ці послуги нараховано плату у розмірі  4 232, 194 тис. гривень. Кошти за надані  послуги надходять до місцевих бюджетів Чернігівської  області.

Найбільші надходження – 3 592,6   тис. грн – отримані  за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області виготовили 40 779  таких документів.

Також близько  502,8 тис. грн надійшло до бюджету за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою до органів Держгеокадастру звернулися  2 195 осіб.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.